Выставки

«Пошта, телеграф, телефон у Маріуполі»

У Маріупольському краєзнавчому музеї відкрилась міні-виставка «Пошта, телеграф, телефон у Маріуполі», адже у цих видів зв’язку у 2020 році знаменні дати. Так, пошта веде свою історію з давніх козацьки...

«Парад старовинних ялинкових прикрас та зимових подарунків»

До циклу улюблених всіма чарівних зимових свят Музей народного побуту (філія КУ «Маріупольський краєзнавчий музей») підготував виставку «Парад старовинних ялинкових прикрас та зимових подарунків». На ...

«Світ творчої уяви»

«Світ творчої уяви» - так називається виставка учнів та педагогів Маріупольської художньої школи, яка відкрилась 17 грудня у художньому музеї ім. А.І. Куїнджі (вул. Георгіївська,58). Це своєрідний тво...

ФотогалереяДні Куїнджі у Маріуполі

З 11 по 29 жовтня  2020 року художній музей ім. А.І. Куїнджі проводить Дні Куїнджі у Маріуполі. Ця подія присвячена 10-річчю заснування музею.

Святкування цієї  значної для культурного життя  міста події починається урочистим відкриттям у день професійного свята українських митців персональної виставки пейзажного живопису «Повернувшись з далеких країн» художника Андрія Кутана (м. Слав'янськ). Любителі образотворчого мистецтва побачать біля 100 картин учасника 8 міжнародних виставок,  переможця Міжнародної художньої виставки VATIKAM у номінації  «Кращі художні роботи 2015», експонента у 2016 році живописних картин у Франції (Париж, Лувр) у рамках міжнародної художньої виставки Аrt – 2016.

Для дітей у ці дні музей проводить цикл заходів – дитячі пленери на живописному музейному подвір'ї для учнів художньої школи ім. А.І.Куїнджі (13.10 о 15.00), для учнів Маріупольської школи мистецтв (17.10 о 10.00), дитячий відео-лекторій «Як Куїнджі сонечко малював» (17.10 о 12.00).

 Дорослих відвідувачів музей запрошує на відкриту лекцію «Таємничий Куїнджі. Експонати розповідають…»  (22.10, 29.10 о 15.00) та творчу зустріч з маріупольським художником Олександром Шпаком про новаторство Куїнджі «Художник, який випередив час (21.10 о 15.00).

           Крім того, музей пропонує вечірні театралізовані екскурсії «Прогулянки по Георгіївській з Куїнджі» (15,16,17 жовтня о 17.00) та щоденні поетичні аудіо-екскурсії по експозиції художнього музею ім. А.І.Куїнджі (окрім вихідних днів музею, о 14.00).

            Музей щиро запрошує прийняти участь у цих заходах.