Выставки

Виставка робіт випускників Маріупольської школи мистецтв "Нащадки Куїнджі"

     Сьогодні в художньому музеї ім. А.І. Куїнджі відкрилася виставка робіт випускників маріупольської школи мистецтв. Виставка включає 50 робіт (викладачі - Макаренко Л.В., Цупрікова Н.М.).     Робо...

Всеукраїнська виставка "Мальовнича Україна"

    16 травня у художньому музеї ім. А.І. Куїнджі відкрилася Всеукраїнська виставка «Мальовнича Україна». Вперше такий значимий культурно-мистецький проект, що проводиться під кураторством Міністерств...

Відкриття двох фотовиставок у художньому музеї ім. А.І Куїнджі

       21 квітня 2018 року в художньому музеї ім. А.І. Куїнджі відкрилися виставки робіт маріупольського фотоклубу «Матриця - М» - «Улюблене місто. 240 років» та «Позітівідєніє - 2018». Відвідувачі ви...

ФотогалереяПерше заняття юних краєзнавців

      30 вересня 2017 року у Маріупольському краєзнавчому музеї стартував проект «Юний краєзнавець». На першому занятті керівник проекту Олександра Валеріївна Забело познайомила підлітків з азами краєзнавства, залучила до пошуку улюблених куточків міста вікторина «Краєзнавча Відгадайка». Підлітки з цікавістю слухали історичні коментарі до знайомих архітектурних об'єктів.

    Діти дізналися про найцікавіші знахідки, виявлені археологами на території Приазов'я, змогли доторкнутися до стародавнього кинджалу, спису, колисці і монеті. Ці унікальні предмети були знайдені при розкопках укріплення Кальміус і належали козакам, які проживали на території нашого краю.
    В ході проекту Олександра Валеріївна запропонувала маленьким краєзнавцям спробувати себе в ролі археологів і реставраторів. Дітей поділили на дві команди: одна - здійснювала розкопки «черепків» керамічного глечика, а інша займалася відновленням первісного вигляду знайденого предмета, тобто реставрацією.

    Невеликий екскурс юних краєзнавців по експозиційним залам музею та інтерв'ю, взяте у наукового співробітника, доповнили картину про роботу музею як зберігача історії про місто і край.
    Юні краєзнавці отримали подарунок - спеціальний щоденник з логотипом проекту, куди вони будуть фіксувати свої наукові спостереження.

    Наступне заняття відбудеться 21 жовтня о 15:00 за адресою: вул. Георгіївська, 20 (Маріупольський краєзнавчий музей).

    Шановні школярі та їх батьки! Якщо у вас є бажання розвивати свої знання про рідне місто і край, приходьте до нас в музей на проект «Юний краєзнавець».
    Ми будемо раді ділитися своїми знаннями з юними дослідниками! І пам'ятайте: «Любити своє місто - це знати його історію!»