Выставки

Виставка робіт маріупольських художників Мамедова Сумані, Нетреби Спиридона, Шакули Олександра.

     У художньому музеї ім. А.І. Куїнджі 16 лютого 2018 року відбулось відкриття виставки художників Мамедова Сумані, Нетреби Спиридона, Шакули Олександра.      У експозиційних залах музею на суд г...

ХII фестивалаль фотоклубів України у м. Маріуполі

    Сьогодні 7 лютого 2018 року відбулась підсумкова фотовиставка ХII фестивалю фотоклубів України у місті Маріуполі на базі художнього музею ім. А.І. Куїнджі.   На протязі вже 12 років, не дивлячись...

Екслібрис - знак книжковий

     У Маріупольському краєзнавчому музеї відкрилася нова виставка з фондової колекції «Екслібрис - знак книжковий».      Любителі і колекціонери книг збирають в своїх бібліотеках безліч друкованих...

ФотогалереяТворча зустріч з Народним художником України Андрієм Чебикіним

     3 серпня 2017 року в художньому музеї ім. А.І. Куїнджі відбулася творча зустріч з президентом Академії мистецтв України, ректором Академії мистецтв України, Народним художником України, лауреатом Державної премії ім. Т.Г.Шевченко Андрієм Володимировичем Чебикіним, чиї роботи експонувались на виставці. 

     Виставка робіт Андрія Володимировича в Маріуполі стала можливою завдяки підтримці відомого мецената, народного депутата України Сергія Тарути.

       У затишних, світлих залах на другому поверсі музею, зібралося безліч відвідувачів. Захід відкрила завідуюча філією художнього музею ім. А.І. Куїнджі Тетяна Юріївна Булі. Вона висловила щиру повагу до творчості Андрія Чебикіна і зазначила, що ця виставка – справжній подарунок не тільки для художнього музею, але і для всього міста Маріуполя.

       Творча зустріч з художником була побудована у формі діалогу, невимушена атмосфера настроювала на спілкування. Андрій Володимирович розповів про свій творчий шлях, поділився життєвим досвідом, розповів цікаві історії про знаменні події свого творчого життя.

       На зустріч Андрій Чебикін прийшов зі своїм другом, головним редактором журналу «Образотворче мистецтво» Олександром Касьяновичем Федоруком. Він розповів про свій журнал, про роботи Андрія Володимировича, сказав що вважає Маріуполь містом творчих людей, діяльність яких треба популяризувати. 

 

     Враження від художніх робіт і самого автора висловили директор Маріупольського краєзнавчого музею Капустнікова Наталя Олександрівна і директор центру сучасного мистецтва ім. А.І. Куїнджі Волкова Ірина Ігорівна.

     У творчій зустрічі взяли участь маріупольські художники, мистецтвознавці, журналісти, літератори, їм випала нагода задати питання метру. Питали про труднощі на творчому шляху, про виставки та ін...

       Зустріч вийшла цікавою і змістовною. Спілкування із художником сприяло накопиченню вражень від перегляду живописних і графічних творів. Зустріч пройшла на одному диханні, всі були зачаровані майстром, його картинами  та розповідями про них. У завершенні зустрічі відбулася прес-конференція і фотосесія.

        Надалі виставка буде експонуватися у місті Кропивницький.