Выставки

«Пошта, телеграф, телефон у Маріуполі»

У Маріупольському краєзнавчому музеї відкрилась міні-виставка «Пошта, телеграф, телефон у Маріуполі», адже у цих видів зв’язку у 2020 році знаменні дати. Так, пошта веде свою історію з давніх козацьки...

«Парад старовинних ялинкових прикрас та зимових подарунків»

До циклу улюблених всіма чарівних зимових свят Музей народного побуту (філія КУ «Маріупольський краєзнавчий музей») підготував виставку «Парад старовинних ялинкових прикрас та зимових подарунків». На ...

«Світ творчої уяви»

«Світ творчої уяви» - так називається виставка учнів та педагогів Маріупольської художньої школи, яка відкрилась 17 грудня у художньому музеї ім. А.І. Куїнджі (вул. Георгіївська,58). Це своєрідний тво...

Фотогалерея22 липня 2017 року відкриття художньої виставки Андрія Чебикіна

      Художній музей ім. А.І.Куїнджі презентує персональну виставку творів президента Академії мистецтв України, ректора Академії мистецтв України, Народного художника України, лауреата Державної премії ім. Т.Г.Шевченко Чебикіна А.В. Виставка присвячена 100-річчю Академії мистецтв України, та 70-річчю з дня народження Чебикіна А.В. Вона включає 80 ретроспективних графічних творів митця.
    За 35 років діяльності Андрій Володимирович Чебикін створив своєрідну школу естампу, керує майстернею вільної графіки Національної академії образотворчого мистецтва і архітектури. Він працює у галузі станкової, книжкової графіки. Створені ним графічні серії вражають глибиною думки і виразністю художньої форми, елегантною розкутістю виконання. Серед важливих художньо-пластичних принципів є поєднання метафоричної мови символів і знаків з пластичними якостями фактури графічних матеріалів (паперу, картону, тощо).
       Найвідоміші графічні серії А.В. Чебикіна – «Солдатські будні» (1972-1973), «Космічні офорти» (1976), «Космос-Земля» (1986), ілюстрації до літературних творів (1977-1990) та інші.
    Мистецький проект стартував у Києві, далі експонувався у містах Миколаїв, Одеса, Ізмаїл і буде мандрувати різними містами України.

       Відкриття виставки відбудеться 22 липня 2017 року о 14:00 за адресою: вул. Георгіївська, 58 (художній музей ім. А.І.Куїнджі).