Выставки

Персональна виставка художника Анатолія Кальченка

4 червня у Художньому музеї ім. А.І. Куїнджі (вул. Георгіївська,58) відкрилась персональна виставка картин талановитого та самобутнього маріупольського художника Анатолія Кальченка. Анатолій Кальченко...

Виставка "Тролейбус-фотоапарат" у Маріупольському краєзнавчому музеї

    У 2018 р. команда «PavlovkaArtGallery» у складі Вальдемара Клюзка, Ігоря Бельського, Юлії Бельської, Володимира Буслова за підтримки Маріупольської міської ради в рамках StartupГогольfest у Маріуп...

Виставка картин маріупольського художника Олександра Шпака

    В художньому музеї ім. А. І. Куїнджі відкрилася виставка картин маріупольського художника Олександра Шпака. У п'яти експозиційних залах на суд глядачів представлена ретроспектива творчості художни...

Фотогалерея22 липня 2017 року о 14:00 у Маріупольському краєзнавчому музеї відкривається персональна виставка «Вулицями рідного міста» фотографа Анни Іванової.

     22 липня 2017 року о 14:00 у Маріупольському краєзнавчому музеї (вул.. Георгіївська, 20, тел.: 33 33 38) відкривається персональна виставка «Вулицями рідного міста» фотографа Анни Іванової.
    Анна Іванова - народилася в місті Маріуполь. Фотографувати любила завжди, але тільки з придбанням дзеркальної камери, докладніше вивчила всі тонкощі фотографування. Для неї фотографія - це пам'ять, це заморожені емоції і час, які можна відобразити за допомогою фотоапарата. Можливість передати такі моменти робить фотографію цікавим захопленням. Улюблені жанри: макро, пейзаж, жанр.
     Фотовиставка «Вулицями рідного міста» включає 49 чорно-білих світлин, серед яких сучасні промислові об’єкти міста, пам'ятки архітектури, морські пейзажі, вулиці та проспекти Маріуполя.
    На фотовиставці представлені світлини чистого і доглянутого міста, щоб спонукати жителів Маріуполя цінувати і берегти його.
     Фотовиставка працюватиме до 22 серпня 2017 року.