Выставки

«Пошта, телеграф, телефон у Маріуполі»

У Маріупольському краєзнавчому музеї відкрилась міні-виставка «Пошта, телеграф, телефон у Маріуполі», адже у цих видів зв’язку у 2020 році знаменні дати. Так, пошта веде свою історію з давніх козацьки...

«Парад старовинних ялинкових прикрас та зимових подарунків»

До циклу улюблених всіма чарівних зимових свят Музей народного побуту (філія КУ «Маріупольський краєзнавчий музей») підготував виставку «Парад старовинних ялинкових прикрас та зимових подарунків». На ...

«Світ творчої уяви»

«Світ творчої уяви» - так називається виставка учнів та педагогів Маріупольської художньої школи, яка відкрилась 17 грудня у художньому музеї ім. А.І. Куїнджі (вул. Георгіївська,58). Це своєрідний тво...

Фотогалерея«Світ творчої уяви»

«Світ творчої уяви» - так називається виставка учнів та педагогів Маріупольської художньої школи, яка відкрилась 17 грудня у художньому музеї ім. А.І. Куїнджі (вул. Георгіївська,58). Це своєрідний творчий звіт талановитої молоді та їх наставників за останній час.

Більш ніж 50 років працює у місті цей учбовий заклад. За цей час навчання у школі пройшли декілька тисяч учнів, багато з них стали пізніше живописцями, скульпторами, театральними декораторами, художниками- оформлювачами, художниками –педагогами. Запорукою успішної роботи школи є висока кваліфікація викладачів різних творчих спеціальностей.

Виставка, яку побачить маріупольський глядач, демонструє творчі і духовні джерела учнів, вміння працювати в графіці, живопису, декоративному мистецтві, скульптурі. Роботи, які представлені на виставці , це перші спроби юнаків і дівчат участі у музейних художніх виставках. Але надихає надію те, що автори ставлять перед собою серйозні художні задачі та пробують їх вирішувати. Пейзажні праці молодих художників представляють різноманітність творчої манери, небайдужість до зображеного. Цікаві спроби юних художників працювати у портретному жанрі, не завжди це переконливо с точки зору психології, але підкупає щирість наміру.

Учні та їх наставники вивчають можливості декоративного мистецтва. Спектр завдань постійно оновлюється новими прийомами та матеріалами. З захопленням створюються колажі з тканин, ниток, паперу, тонкі мереживі витинанки. Все це дуже ярко демонструє музейна виставка.

Не залишать байдужими і дуже професійні роботи викладачів художньої школи: Гнатишин О.Ю., Скорлупіної О.Д., Глуходед Н.І., Дели Т.Ю., Кас'яненко Л.С., Доценко Д.О, Кулимичева Є.М., Масальської Л.О., Цупрікової Н.М. , Апельт Г.О. , Маховська І. Г., Павленко С.С.

Сподіваємось, що роботи учасників цієї виставки порадують відвідувачів вдалими композиційними та колористичними рішеннями та позитивним сприйманням. Виставка чекає глядачів до 17 січня 2021 року.

Довідки за тел.: (0629) 33 32 09.