Выставки

Виставка «Православні святині»

У Маріупольському краєзнавчому музеї відкрилася виставка «Православні святині», присвячена 1032-річчю хрещення Київської Русі. На виставці представлені предмети музейного зібрання, що відбиває історію...

Відкриття персональної виставки Олександра Бондаренко

 16 липня о 14:00  відбудеться відкриття персональної виставки Олександра Бондаренко "Абстрактна геометрія".  ...

Персональна виставка художника Анатолія Кальченка

4 червня у Художньому музеї ім. А.І. Куїнджі (вул. Георгіївська,58) відкрилась персональна виставка картин талановитого та самобутнього маріупольського художника Анатолія Кальченка. Анатолій Кальченко...

ФотогалереяПерсональна виставка художника Анатолія Кальченка

4 червня у Художньому музеї ім. А.І. Куїнджі (вул. Георгіївська,58) відкрилась персональна виставка картин талановитого та самобутнього маріупольського художника Анатолія Кальченка.
Анатолій Кальченко художник за призванням. Освіту він отримав у Ростовському-на-Дону художньому училищу ім.М.Грекова. Він учасник багатьох міських, обласних, республіканських виставок. Його твори знаходяться у музеях України, та приватних колекціях України, Росії, Австрії, Італії, Франції.
Усе творче життя художника – це пошук свого особливого місця в образотворчому мистецтві. Він переконливо працює у різних напрямках від реалізму до авангардизму.
Виставка, яка відкрилась у художньому музеї називається «Романтична подорож у минуле», представляє серії картин, створені майстром у 70-ті, 80-ті, 90- роки минулого сторіччя. За жанрами – це сюжетні композиції, портрети, натюрморти, виконані в реалістичній манері у живопису та графіці.
Ностальгічні нотки відчують глядачі, дивлячись на досить прості, невигадані сюжети колгоспного буття. Зовсім іншим настроєм пронизані його картини романтичного циклу, які стверджують незмінні цінності існування людини, його потяг до щастя та гармонії.
У роботах майстра відчувається вдумливий підхід до створення композицій, відбору форми та кольору. Його картини заворожують цікавими світло-тіньовими переходами, особливою глибиною простору.
Картини Анатолія Кальченка пробуджують асоціативне мислення глядача, в них схована особлива філософія, глибина та потужна енергія.
Виставка буде працювати до 5 липня 2020 року.
Довідки за тел.: (0629) 33 32 09.