Выставки

Виставка "Тролейбус-фотоапарат" у Маріупольському краєзнавчому музеї

    У 2018 р. команда «PavlovkaArtGallery» у складі Вальдемара Клюзка, Ігоря Бельського, Юлії Бельської, Володимира Буслова за підтримки Маріупольської міської ради в рамках StartupГогольfest у Маріуп...

Виставка картин маріупольського художника Олександра Шпака

    В художньому музеї ім. А. І. Куїнджі відкрилася виставка картин маріупольського художника Олександра Шпака. У п'яти експозиційних залах на суд глядачів представлена ретроспектива творчості художни...

Виставка декоративно-прикладного мистецтва "Траєкторія творчості"

   17 квітня 2019 року в художньому музеї ім. А.І. Куїнджі відкрилася виставка декоративно-прикладного мистецтва «Траєкторія творчості». Автори робіт, представлених на виставці – викладачі маріупольсь...

ФотогалереяВиставка книжкових ілюстрацій "Дві книги про мир і війну" відомої української художниці Ковальчук Вікторії

     В межах Всеукраїнського проекту «Схід та Захід разом» у художньому музеї  ім. А.І. Куїнджі відкрилася виставка книжкових ілюстрацій "Дві книги про мир і війну" відомої української художниці Ковальчук Вікторії Володимирівни (м. Львів).

     Ковальчук В.В. - член Спілки художників України з 1995 р. У 1978 р. закінчила Український поліграфічний інститут ім. Івана Федорова. Оформила понад 200 книг різних жанрів. Серед них понад 30 дитячих книг, зокрема: збірник колядок і щедрівок «Нова радість стала», який неодноразово перевидавався під назвою «Бог предвічний народився»; Л. Костенко «Бузиновий цар»; Д. Павличко «Пригоди кота Мартина»; Богдан-Ігор Антонич «Росте хлоп'я, мов кущ малини»; А. Камінчук «Дятлик школу відкриває»; І. Світличний «Побрехеньки для Яремки» та багато інших. Такі книги, як «Український стрій» авторів Г. Стельмащука, М. Білана, «Буквар» Д.В. Луцик, М. М. Проць, А.С. Савшак, видані у Державному видавництві «Світ», визнані кращими книгами року (2000 р., 2001 р.).

     Ковальчук В.В. нагороджувалась багатьма дипломами республіканських, Всеукраїнських та міжнародних конкурсів з ілюстрування книжок, лауреат літературно-мистецької премії ім. Олени Пчілки 2003 року, одержала Гран-прі на міжнародному б’єнале «Диалог: цвет и линия» у номінації «Графіка» (2006 р.).

        Персональні виставки проходили у Львові, Києві, Ярославлі та у інших містах України і зарубіжжя.

     Творчість Ковальчук В.В. відрізняється високою фаховістю, особливою творчою фантазією, добротою та мудрістю. Ілюстрації віртуозні за технікою, композиційному та колористичному рішенню.

      На виставці у художньому музеї, яка буде працювати до 14 квітня 2019 року, представлено 35 ілюстрацій майстрині до казок «Бузиновий цар» Ліни Костенко та «Казка про братів та молодшу сестру» Геррі Боумена.