Выставки

Виставка "Тролейбус-фотоапарат" у Маріупольському краєзнавчому музеї

    У 2018 р. команда «PavlovkaArtGallery» у складі Вальдемара Клюзка, Ігоря Бельського, Юлії Бельської, Володимира Буслова за підтримки Маріупольської міської ради в рамках StartupГогольfest у Маріуп...

Виставка картин маріупольського художника Олександра Шпака

    В художньому музеї ім. А. І. Куїнджі відкрилася виставка картин маріупольського художника Олександра Шпака. У п'яти експозиційних залах на суд глядачів представлена ретроспектива творчості художни...

Виставка декоративно-прикладного мистецтва "Траєкторія творчості"

   17 квітня 2019 року в художньому музеї ім. А.І. Куїнджі відкрилася виставка декоративно-прикладного мистецтва «Траєкторія творчості». Автори робіт, представлених на виставці – викладачі маріупольсь...

Фотогалерея



Персональна виставка Володимира Харакоза "Між каноном та свободою"

   17 січня в художньому музеї ім. А.І. Куїнджі відкрилася персональна виставка картин художника Володимира Харакоза «Між каноном та свободою». Виставка представляє творчий звіт художника. Вона присвячена ювілею автора.

   Володимир Вікторович Харакоз народився у 1949 році. Початкову художню освіту здобув в Іванівському художньому училищі, закінчивши його у 1975 році. Потім у 1984 році закінчив Естонський державний художній інститут, спеціальність - художник інтер'єру. З цього часу художник живе в Маріуполі. Він один з організаторів творчого об'єднання художників «Маріуполь-87».

   На нинішній виставці експонується понад 40 робіт, що представляють серії картин: «Структури», «Слова», «Діалоги», «Пригоди».... Багато картин художника - яскравий приклад абстрактного мистецтва, заклик до повної свободи творчості. Автор закликає глядача до діалогу, пробуджуючи роботу підсвідомості, асоціативне мислення.

   Усі роботи автора об'єднує загальна стилістика. Деталі картини гармонійно поєднуються в одне ціле, створюючи художню відповідність. Майстер дуже вимогливий до композицій своїх творів, їх колірного рішення.

   Строгість форм в поєднанні з м'якістю відтінків створюють унікальну атмосферу кожної картини і всієї виставки, дозволяючи глядачеві повноцінно проживати і співпереживати разом з автором кожну чарівну мить.

   Володимир Харакоз - учасник всеукраїнських та міжнародних виставок, лауреат всеукраїнської виставки пейзажу Меморіал ім. А.І. Куїнджі (друга премія). Його картини зберігаються у приватних збірках України, Греції, США, Німеччини, Італії, Канади.

    Виставка чекає відвідувачів до 10 лютого 2019 року.