Выставки

Виставка "Тролейбус-фотоапарат" у Маріупольському краєзнавчому музеї

    У 2018 р. команда «PavlovkaArtGallery» у складі Вальдемара Клюзка, Ігоря Бельського, Юлії Бельської, Володимира Буслова за підтримки Маріупольської міської ради в рамках StartupГогольfest у Маріуп...

Виставка картин маріупольського художника Олександра Шпака

    В художньому музеї ім. А. І. Куїнджі відкрилася виставка картин маріупольського художника Олександра Шпака. У п'яти експозиційних залах на суд глядачів представлена ретроспектива творчості художни...

Виставка декоративно-прикладного мистецтва "Траєкторія творчості"

   17 квітня 2019 року в художньому музеї ім. А.І. Куїнджі відкрилася виставка декоративно-прикладного мистецтва «Траєкторія творчості». Автори робіт, представлених на виставці – викладачі маріупольсь...

ФотогалереяУскользающая красота Мариуполя

    5 вересня 2018 року в Маріупольському краєзнавчому музеї відбулось відкриття виставки робіт учасників маріупольського Народного фотоклубу «Берег». Члени фотоклубу брали участь більш, ніж у 50 міських виставках, у 55 всеукраїнських, міжнародних виставках і конкурсах (Росія, Латвія, Білорусь, Німеччина, Англія, Польща і т.д.).

    Фотоклуб «Берег» був створений в січні 1975 року на загальних зборах фотолюбителів міста. Тоді ж почесним головою фотоклубу став талановитий фотохудожник, один з найстаріших фотомайстрів міста України Володимир Іванович Ажажа.

    Нинішня виставка називається «Ускользающая красота Мариуполя». Вона включає 55 робіт фотохудожників. Всі представлені роботи експонуються вперше. Здійсненню проекту передувала велика підготовча робота: пошук об'єктів для фотозйомки, вибір освітлення, композиційна побудова кадру і багато іншого.

    Більшість фоторобіт відрізняється професійним виконанням, вдалим композиційним і колористичним рішенням, позитивом і добротою.

    Це спільний проект маріупольського фотоклубу «Берег» і Маріупольського краєзнавчого музею.

    Співробітники краєзнавчого музею на виставку підготували ряд експонатів відповідної тематики: черепиця, тротуарна плитка, камінні кахлі, фрагменти балконних ґрат і багато іншого.

    Виставка чекає відвідувачів до 30 вересня 2018 року по адресою: вул. Георгіївська, 20.