Выставки

Арт-проект «Beautiesandbeast»

    15 лютого 2019 року у художньому музеї ім. А.І. Куїнджі (вул. Георгіївська, 58) відкрился арт-проект «Beautiesandbeast» художниці та режисера Олени Клочко.        Художник і режисерка Олена К...

"Ремеслу вчитися – завжди в нагоді"

    2 лютого 2019 р. у музеї народного побуту (вул. Гєоргіївська, 55) відкрилась чергова виставка з циклу «Ремеслу вчитися – завжди в нагоді». На цей раз тут представлені ляльки-мотанки народної майст...

Виставка "Музейна скарбниця"

     У Маріупольському краєзнавчому музеї з 1 лютого починає працювати виставка «Музейна скарбниця».    На виставці представлені різні категорії музейної колекції, яка складається з понад 58 тисяч пр...

ФотогалереяУскользающая красота Мариуполя

    5 вересня 2018 року в Маріупольському краєзнавчому музеї відбулось відкриття виставки робіт учасників маріупольського Народного фотоклубу «Берег». Члени фотоклубу брали участь більш, ніж у 50 міських виставках, у 55 всеукраїнських, міжнародних виставках і конкурсах (Росія, Латвія, Білорусь, Німеччина, Англія, Польща і т.д.).

    Фотоклуб «Берег» був створений в січні 1975 року на загальних зборах фотолюбителів міста. Тоді ж почесним головою фотоклубу став талановитий фотохудожник, один з найстаріших фотомайстрів міста України Володимир Іванович Ажажа.

    Нинішня виставка називається «Ускользающая красота Мариуполя». Вона включає 55 робіт фотохудожників. Всі представлені роботи експонуються вперше. Здійсненню проекту передувала велика підготовча робота: пошук об'єктів для фотозйомки, вибір освітлення, композиційна побудова кадру і багато іншого.

    Більшість фоторобіт відрізняється професійним виконанням, вдалим композиційним і колористичним рішенням, позитивом і добротою.

    Це спільний проект маріупольського фотоклубу «Берег» і Маріупольського краєзнавчого музею.

    Співробітники краєзнавчого музею на виставку підготували ряд експонатів відповідної тематики: черепиця, тротуарна плитка, камінні кахлі, фрагменти балконних ґрат і багато іншого.

    Виставка чекає відвідувачів до 30 вересня 2018 року по адресою: вул. Георгіївська, 20.