Выставки

Ускользающая красота Мариуполя

    5 вересня 2018 року в Маріупольському краєзнавчому музеї відбулось відкриття виставки робіт учасників маріупольського Народного фотоклубу «Берег». Члени фотоклубу брали участь більш, ніж у 50 місь...

Українські мотиви в малих скульптурних формах

    Музей народного побуту (філія Маріупольського краєзнавчого музею) продовжує акцію "Зроби подарунок рідному музею" з метою поповнення фондів предметами побуту і культури мешканців Приазов'я. ...

Виставка «Іноземні інвестиції в Україні. 1870–1918 рр. Частина ІІ. Франція»

    Сьогодні Україна, розглядаючи перспективи економічного розвитку країни, пов’язує їх з питанням інтеграції в європейське економічне співтовариство. Тому вивчення історичного досвіду, який з усією о...

ФотогалереяВиставка «Одеське малярство та графіка»

    19 червня в художньому музеї ім. А.І. Куїнджі в рамках культурного проекту «Культура й мистецтво єднають країну» відкривається виставка «Одеське малярство та графіка». На виставці експонується 80 картин сучасної одеської школи живопису.


   Картини майстрів відрізняються різноманітністю художніх прийомів, особливою самобутністю, експресивністю і поглибленою розробкою різних жанрів.

    Любителі пейзажного живопису зможуть побачити тут твори таких талановитих і визнаних авторів як Крижевський Г.З. і Овсейко М.С., Кравченко А.Г. і Крюкова В.І., Павленко С.К. і Захарченко В.А. Багато з них відрізняється яскравістю і насиченістю, властивою одеській школі живопису, тяжіють до декоративності.

    У картинах художників Крижевської С.Г., Киртока О.І, Пономаренко М.В. переконливо представлений жанр натюрморту. Більшість натюрмортів своєю красою і привабливістю створюють у глядача святковий настрій, позитивно впливають на стан його душі.

     В експозиції виставки представлені портрети сучасників, виконані художниками Новотним В.П. і Гоманюк В.М.

    Їх відрізняє психологізм, непідробний інтерес художника до внутрішнього світу людини.

    Сучасна одеська школа живопису представлена і картинами постмодерністської, авангардної спрямованості. Вони з розряду інтелектуального живопису, в них є невловима загадка, що вислизає. Загальне, що їх об'єднує - висока культура виконання і бездоганна техніка.

    Виставка чекає відвідувачів до 1 липня 2018 року.