Выставки

     Музей народного побуту (філія Маріупольського краєзнавчого музею) продовжує акцію "Зроби подарунок рідному музею", головна мета якої допомогти зберегти прямі свідчення історії та культури нашої...

Виставка «Одеське малярство та графіка»

    19 червня в художньому музеї ім. А.І. Куїнджі в рамках культурного проекту «Культура й мистецтво єднають країну» відкривається виставка «Одеське малярство та графіка». На виставці експонується 80 ...

Виставка робіт випускників Маріупольської школи мистецтв "Нащадки Куїнджі"

     Сьогодні в художньому музеї ім. А.І. Куїнджі відкрилася виставка робіт випускників маріупольської школи мистецтв. Виставка включає 50 робіт (викладачі - Макаренко Л.В., Цупрікова Н.М.).     Робо...

ФотогалереяВиставка «Одеське малярство та графіка»

    19 червня в художньому музеї ім. А.І. Куїнджі в рамках культурного проекту «Культура й мистецтво єднають країну» відкривається виставка «Одеське малярство та графіка». На виставці експонується 80 картин сучасної одеської школи живопису.


   Картини майстрів відрізняються різноманітністю художніх прийомів, особливою самобутністю, експресивністю і поглибленою розробкою різних жанрів.

    Любителі пейзажного живопису зможуть побачити тут твори таких талановитих і визнаних авторів як Крижевський Г.З. і Овсейко М.С., Кравченко А.Г. і Крюкова В.І., Павленко С.К. і Захарченко В.А. Багато з них відрізняється яскравістю і насиченістю, властивою одеській школі живопису, тяжіють до декоративності.

    У картинах художників Крижевської С.Г., Киртока О.І, Пономаренко М.В. переконливо представлений жанр натюрморту. Більшість натюрмортів своєю красою і привабливістю створюють у глядача святковий настрій, позитивно впливають на стан його душі.

     В експозиції виставки представлені портрети сучасників, виконані художниками Новотним В.П. і Гоманюк В.М.

    Їх відрізняє психологізм, непідробний інтерес художника до внутрішнього світу людини.

    Сучасна одеська школа живопису представлена і картинами постмодерністської, авангардної спрямованості. Вони з розряду інтелектуального живопису, в них є невловима загадка, що вислизає. Загальне, що їх об'єднує - висока культура виконання і бездоганна техніка.

    Виставка чекає відвідувачів до 1 липня 2018 року.