Выставки

Виставка "Перша світова... Пам'ять, що живе" до 100-річчя закінчення Першої світової війни

   14 листопада 2018 року у Маріупольському краєзнавчому музеї відбулось відкриття виставки «Перша світова… Пам'ять, що живе», присвяченої 100-річчю закінчення Першої світової війни.    Офіційним зав...

Виставка «Сторінки історії: «Великоанадольському лісу – 175 років».

    9 листопада 2018 року у холі Маріупольського краєзнавчого музею відкрилась виставка до ювілею «Великоанадольському лісу – 175 років». На виставці представлено більш 60 експонатів, що розповідають ...

Відкриття пленерної виставки етюдів «Нащадки Куїнджі»

30 вересня в 13.00 у художньому музеї ім. А.І. Куїнджі відбудеться відкриття підсумкової пленерної виставки етюдів з Донецького обласного пленера «Нащадки Куїнджі». Пленер відбувається під патронатом ...

ФотогалереяВиставка «Одеське малярство та графіка»

    19 червня в художньому музеї ім. А.І. Куїнджі в рамках культурного проекту «Культура й мистецтво єднають країну» відкривається виставка «Одеське малярство та графіка». На виставці експонується 80 картин сучасної одеської школи живопису.


   Картини майстрів відрізняються різноманітністю художніх прийомів, особливою самобутністю, експресивністю і поглибленою розробкою різних жанрів.

    Любителі пейзажного живопису зможуть побачити тут твори таких талановитих і визнаних авторів як Крижевський Г.З. і Овсейко М.С., Кравченко А.Г. і Крюкова В.І., Павленко С.К. і Захарченко В.А. Багато з них відрізняється яскравістю і насиченістю, властивою одеській школі живопису, тяжіють до декоративності.

    У картинах художників Крижевської С.Г., Киртока О.І, Пономаренко М.В. переконливо представлений жанр натюрморту. Більшість натюрмортів своєю красою і привабливістю створюють у глядача святковий настрій, позитивно впливають на стан його душі.

     В експозиції виставки представлені портрети сучасників, виконані художниками Новотним В.П. і Гоманюк В.М.

    Їх відрізняє психологізм, непідробний інтерес художника до внутрішнього світу людини.

    Сучасна одеська школа живопису представлена і картинами постмодерністської, авангардної спрямованості. Вони з розряду інтелектуального живопису, в них є невловима загадка, що вислизає. Загальне, що їх об'єднує - висока культура виконання і бездоганна техніка.

    Виставка чекає відвідувачів до 1 липня 2018 року.