Выставки

Арт-проект «Beautiesandbeast»

    15 лютого 2019 року у художньому музеї ім. А.І. Куїнджі (вул. Георгіївська, 58) відкрился арт-проект «Beautiesandbeast» художниці та режисера Олени Клочко.        Художник і режисерка Олена К...

"Ремеслу вчитися – завжди в нагоді"

    2 лютого 2019 р. у музеї народного побуту (вул. Гєоргіївська, 55) відкрилась чергова виставка з циклу «Ремеслу вчитися – завжди в нагоді». На цей раз тут представлені ляльки-мотанки народної майст...

Виставка "Музейна скарбниця"

     У Маріупольському краєзнавчому музеї з 1 лютого починає працювати виставка «Музейна скарбниця».    На виставці представлені різні категорії музейної колекції, яка складається з понад 58 тисяч пр...

ФотогалереяВиставка «Одеське малярство та графіка»

    19 червня в художньому музеї ім. А.І. Куїнджі в рамках культурного проекту «Культура й мистецтво єднають країну» відкривається виставка «Одеське малярство та графіка». На виставці експонується 80 картин сучасної одеської школи живопису.


   Картини майстрів відрізняються різноманітністю художніх прийомів, особливою самобутністю, експресивністю і поглибленою розробкою різних жанрів.

    Любителі пейзажного живопису зможуть побачити тут твори таких талановитих і визнаних авторів як Крижевський Г.З. і Овсейко М.С., Кравченко А.Г. і Крюкова В.І., Павленко С.К. і Захарченко В.А. Багато з них відрізняється яскравістю і насиченістю, властивою одеській школі живопису, тяжіють до декоративності.

    У картинах художників Крижевської С.Г., Киртока О.І, Пономаренко М.В. переконливо представлений жанр натюрморту. Більшість натюрмортів своєю красою і привабливістю створюють у глядача святковий настрій, позитивно впливають на стан його душі.

     В експозиції виставки представлені портрети сучасників, виконані художниками Новотним В.П. і Гоманюк В.М.

    Їх відрізняє психологізм, непідробний інтерес художника до внутрішнього світу людини.

    Сучасна одеська школа живопису представлена і картинами постмодерністської, авангардної спрямованості. Вони з розряду інтелектуального живопису, в них є невловима загадка, що вислизає. Загальне, що їх об'єднує - висока культура виконання і бездоганна техніка.

    Виставка чекає відвідувачів до 1 липня 2018 року.